Tervetuloa! Kirjaudu Luo uusi käyttäjätili

Lisäasetukset

OQAJBJnTeugphVgA

MELANY
June 17, 2012 22:59
Žulis saka:Izlasot Jūsu man adresēto atbildi, plkiaa skumji. Ja tādi cilvēki, kā Jūs, nesaprot, ka ar viņiem manipulē, tad ko gaidīt no mazāk zinošiem un politiski mazāk pieredzējušiem latviešiem.Nu aizgāja tautas lielākā daļa uz šo partokrātijas rīkoto vēlēšanu farsu. Tagad „latviešu” partijas ir Saeimā ”ievēlētas” pārliecinošā vairākumā . Uz nākamajiem četriem gadiem partokrātijas diktatūra ir atkal saņēmusi kārtējo demokrātijas mandātu. Jūs sakiet , ka „Kriev- žīdiskajai hidrai tika nocirsta galva. PCTVL plkiaa par apsmieklu. Protams, ka jaunievēlētie nav tie pareizie, bet pagaidu variants ir pietiekoši labs…”Es gan tā nedomāju. Nemana, ka par PCTVL kāds šobrīd smietos. Vēl mazāk pamata apgalvot, ka „hidrai tika nocirsta galva”. PCTVL biedri un atbalstītāji nekur nav pazuduši. Ir notikusi tikai pārgrupēšanās un maskēšanās. Un Jums gan vajadzētu saprast, ka , ne jau PCTVL slēpjas tā ļaunuma sakne. PCTVL, tāpat, kā savulaik interfronte, drīzāk ir bubulis uzmanības novēršanai no īstajiem mūsu tautas ienaidniekiem. PCTVL ir kā māņu uzbrukums, kura mērķis novērst uzmanību no galvenā uzbrukuma un tā izpildītājiem. Vai tad PCTVL bija tā, kas, it kā glābjot diviem žīdiem piederošu „Parex” banku, tur iebāza vairāk kā miljardu mūsu valsts naudas? Vai PCTVL uzdāvināja Abreni Krievijai? Vai PCTVL iznīcināja cukurrūpniecību un citas mūsu valsts tautsaimniecības nozares? Vai PCTVL parakstīja mums neizdevīgos naudas aizņēmuma līgumus ar SVF? Vai PCTVL atteicās no deokupācijas, dekolonizācijas un deboļševizācijas procesa Latvijā?( Šo jautājumu sarakstu varētu turpināt) Nē! To izdarīja tas Jūsu „pietiekoši labais variants”, kurš Latvijā valda jau 20 gadus. Un valdīs arī turpmāk, ja mēs paklausīgi ik pēc četriem gadiem par to nobalsosim.Jūs sakiet, ka pašu mazāko mūsu kļūdu pretinieks izmantos savā labā. Es saku, ka pretinieks jau visu šo laiku pilnībā manipulē ar mums un to vairs nevar saukt par kļūdīšanos – tā ir nepārtraukta atkāpšanās un kapitulācija. Latviešu nacionālisms un nacionālās intereses Latvijā, visus šos formālās neatkarības gadus ir sistemātiski un plānveidīgi zaudējušas vienu pozīciju pēc otras un nu jau vairs faktiski nav ierakumu, kur atkāpties. Bet Jūs man pārmetat pacietības trūkumu.Kas attiecas uz tām „krievu briesmām”, tad gan grāmatās, gan internetā ir pietiekoši plašs materiālu klāsts par to, kā modernajā karā iekarot un pakļaut tautas un valstis ar ekonomiskām, psiholoģiskām un informatīvām metodēm. Starp citu, tur ir arī labi aprakstīta šādu metožu priekšrocība. Militāra okupācija un brutāla vardarbību ( ar kuras iespējamību jūs baidāt latviešus) ir pati neizdevīgākā, pati dārgākā, pati neefektīgākā valstu un tautu paverdzināšanas metode. Un tā tiek pielietota tikai galējos gadījumos, kad iekarojamās valsts resursi ir ļoti nozīmīgi, bet attiecīgās valsts valdība un tauta pārāk nepieejami iepriekšminētajām metodēm.Visbeidzot par manu „anonimitāti”. Uzskatu, ka interneta diskusijās lietojot segvārdus, ievērojami samazinās demagogu iespējas izteikt personiskus apvainojumus un novirzīt diskusiju no apspriežamās tēmas. Apzīmēt to par kaut kādu vēlēšanos „būt pagrīdē”, manuprāt, nav korekti, jo pilnīgi anonīms internetā nav neviens komentētājs. Arī Jūs savos, man adresētajos komentos , manuprāt, pārāk lielu vērību pievēršat manai personībai. Bet tas ko domā, kāpēc tā domā un ar kādu mērķi tā domā Žulis, manuprāt, ir pilnīgi mazsvarīgi. Svarīgi ir diskutēt par tēmu, apspriest to, meklēt risinājumus. Kas attiecas uz tēmu „piedalīties vai nepiedalīties vēlēšanās”, es savus argumentus esmu izteicis ļoti daudzos komentos gan „Aisbergā”, gan vairāk gan „Delfu „ portālā zem priekšvēlēšanu aģitācijas rakstiem. No Jūsu puses, diemžēl, nav gadījies sastaptiesar tādiem pretargumentiem, kas man liktu mainīt savu nostāju. Laiks, protams, parādīs kuram no mums bijusi taisnība. Tikai tad jau noteikti būs par vēlu.
Otsikko Kirjoittaja Lähetetty

ODOTTAJAT

Varena January 24, 2012 19:24

OQAJBJnTeugphVgA

MELANY June 17, 2012 22:59

Laita minutkin sinne spinning smiley sticking its tongue out

MinTzu February 01, 2012 13:01

Minutkin voi lisätä.. smiling smiley

Beata January 31, 2012 09:53

Lisää vain minutkin listalle, eräpäivä on 17.8 (ev)

nikittä ;) January 24, 2012 20:55



Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa tälle foorumille.

Kirjaudu